Seniorzy pewnie wygrywaj± z Milanem Milanówek
Dodane przez admin dnia 19.01.2013 16:30

Sparing:
Sobota
19.01.13r.
godzina: 10:45

Pierwszy mecz w Nowym Roku Seniorzy rozegrali w Milanówku z miejscowym Milanem. Spotkanie sparingowe zakończyło się pewnym zwycięstwem naszej drużyny 5:1. Mimo braków kadrowych UKS wygrał spotkanie przekonywuj±co, a wynik mógłbyć jeszcze wyższy lecz w pierwszej połowie meczu mimo wielu okazji do zdobycia bramki nie udało się podopiecznym trenera Olszówki umie¶cić piłki w bramce rywali. Po wej¶ciu w drugiej połowie na pozycję napastnika naszego bramkarza Tomasza Żmudy zaczęły padać bramki dla Ołtarzewian, kolejno strzelali je Paweł Solka, Karol Olszak, dwie Tomasz Żmuda oraz Łukasz Wysocki.

Następny mecz sparingowy Ołtarzewianie rozegraj± 16 lutego także w Milanówku, rywalem będzie KS Teresin. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:15.