..:UKS OŁTARZEW:..
Wstąp do UKS-u

Nabory do
 UKS-u
Ołtarzew

http://cms-designs.de
Nawigacja
MENU GŁÓWNE

Strona Główna
Klub
Statut
Zarząd
Kontakt
Składki
Archiwum
Galeria

SENIORZY

Skład
Tabela
Terminarz
Treningi

JUNIOR MŁODSZY U-16

Skład
Tabela
Terminarz
Treningi

TRAMPKARZE U-14

Skład
Tabela
Terminarz
Treningi

ORLIKI U-11

Skład
Tabela
Terminarz
Treningi

ORLIKI U-10

Skład
Tabela
Terminarz
Treningi

ŻAKI U-9

Skład
Tabela
Terminarz
Treningi

Grupa Naborowa

Skład
Treningi

INNE SEKCJE

Siatkówka Dziewcząt
Skład
Treningi

Szachy
Skład
Treningi

Unihokej Dziewcząt
Skład
PZU
http://cms-designs.de
Sponsorzy
 
http://cms-designs.de
Partnerzy


Zadania realizowane przez Klub
współfinansowane przez Urząd Miasta i
Gminy Ożarów Mazowiecki



Klub wspiera Powiat
Warszawski - Zachodni


http://cms-designs.de
Reklama

Miejsce

na

Twoją

reklamę!

Napisz do Nas!

http://cms-designs.de
UKS Ołtarzew
Miejsce najświeższych informacji
www.uksoltarzew.ubf.pl
http://cms-designs.de
Skład Siatkówka Dziewcząt
Piłka Siatkowa grupa starsza:
 
1.Agnieszka Pająk - rocznik 2000
2.Weronika Kaczmarek - rocznik 2000
3.Natalia Zawadzka - rocznik - 2000
4.Katarzyna Birus - rocznik - 2000
5.Maja Komorowska - rocznik - 2000
6.Joanna Pająk - rocznik - 2001
7.Zofia Święciaszek - rocznik - rocznik - 2001
8.Zofia Mieczkowska - rocznik - 2001
9.Wiktoria Peris - rocznik - 2001
10.Sylwia Nowak - rocznik - 2001
11.Julia Łakota - rocznik - 2001
12.Oliwia Śledziewska - rocznik - 2001
13.Natalia Oszczepalska - rocznik - 2001
14.Anna Toruszewska - rocznik - 2002
15.Marta Aronowska - rocznik - 2002
16.Nawojka Ciborska - rocznik - 2002
17.Aleksandra Lejbrant - rocznik - 2000
18.Anna Grasewicz - rocznik - 2000
19.Natalia Szumiło - rocznik - 2000
20.Patrycja Fersz - rocznik - 2000
21.Paulina Burzyńska - rocznik - 2000
22.Aleksandra Hamny - rocznik - 2001
23.Nina Kania - rocznik - rocznik - 2001
24.Wiktoria Nastałek - rocznik - 2001
25.Julia Peplak - rocznik - 2001
26.Olga Pytlos - rocznik - 2001
27.Nikola Pytlos - rocznik - 2001
28.Michalina Walo - rocznik - 2000      
 

Piłka siatkowa grupa młodsza:

1. Berne Aleksandra

2. Kijek Julia

3. Kwietniak Aleksandra

4. Narewska Wiktoria

5. Stanisławska Oliwia

6. Bereda Oliwia

7. Leśniewska Karolina

8. Michalewicz Joanna

9. Olszańska Patrycja

10. Paziowska Zuzanna

11. Szymańska Oliwia

12. Tomaszewska Weronika

13. Bogucka Dagmara

14. Kania Maria

15. Pańkowska Maja

16. Ragus Wiktoria

17. Tabaka Weronika

18. Zielińska Gabriela

19. Kozłowska Katarzyna

20. Pankowska Aleksandra

21. Wyciszkiewicz Paula

22. Szcześniewska Karolina

23. Mazurek Wiktoria

24. Napurka Angelika

25. Obiudo Sandra

26. Cicha Karolina

27. Nagiyewa Sabina

28. Chłosta Marta

29. Borkowska Barbara

30. Plichta Natalia

31. Falkenberg Joanna

Trener: Krzysztof Orzechowski

Ostatni mecz
 

A-Klasa

02.09.2017r.

11:00

 
FC Płochocin 0:9 UKS Ołtarzew
     3',11' Maciej Olędzki
     20',61' Daniel Umański
     31' Adrian Gondek
     40' Wojciech Żmuda
     45' Krzysztof Grzegorzewski
     75',87' Rafał Ćwiek
http://cms-designs.de
A-Klasa

http://cms-designs.de
Relacje live

UKS Ołtarzew na:

http://cms-designs.de
MZPN


http://cms-designs.de
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
http://cms-designs.de

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie