..:UKS OŁTARZEW:..
Wstąp do UKS-u

Nabory do
 UKS-u
Ołtarzew

http://cms-designs.de
Nawigacja
MENU GŁÓWNE

Strona Główna
Klub
Statut
Zarząd
Kontakt
Składki
Archiwum
Galeria

SENIORZY

Skład
Tabela
Terminarz
Treningi

JUNIOR MŁODSZY U-16

Skład
Tabela
Terminarz
Treningi

TRAMPKARZE U-14

Skład
Tabela
Terminarz
Treningi

ORLIKI U-11

Skład
Tabela
Terminarz
Treningi

ORLIKI U-10

Skład
Tabela
Terminarz
Treningi

ŻAKI U-9

Skład
Tabela
Terminarz
Treningi

Grupa Naborowa

Skład
Treningi

INNE SEKCJE

Siatkówka Dziewcząt
Skład
Treningi

Szachy
Skład
Treningi

Unihokej Dziewcząt
Skład
PZU
http://cms-designs.de
Sponsorzy
 
http://cms-designs.de
Partnerzy


Zadania realizowane przez Klub
współfinansowane przez Urząd Miasta i
Gminy Ożarów Mazowiecki



Klub wspiera Powiat
Warszawski - Zachodni


http://cms-designs.de
Reklama

Miejsce

na

Twoją

reklamę!

Napisz do Nas!

http://cms-designs.de
UKS Ołtarzew
Miejsce najświeższych informacji
www.uksoltarzew.ubf.pl
http://cms-designs.de
Skład Szachiści

Umiastów:

Kl.I

1.Baranek Wiktoria

2.Danicki Sebastian

3.Mioduszewski Patryk

4.Nowak Oliwia

Kl.II

1.Ciecieląg Marlena

2.Grzegorczyk Wojciech

3.Makowska Łucja

4.Michałowska Katarzyna

5.Michałowska Paulina

6.Nowak Martyna

7.Ostrowski Szymon

8.Rafalski Mikołaj

9.Stebel Kacper

10.Szatkowska Oliwia

11.Zastawny Filip

Kl.III

1.Namiecińska Iga

2.Ostrowski Wiktor

3.Zacharek Szymon

Oddz.P.

1.Urbański Dawid

2.Zabiegałowski Łukasz

3.Sadowski Bartosz

4.Namieciński Cyryl

Ołtarzew:

1.Kacper Gałecki

2.Julia Gałecka

3.Wojciech Żabski

4.Jan Jabłoński

5.Maja Dębkowska

6.Patryk Dębkowski

7.Jędrzej Maciejowski

8.Mateusz Wietrak

9.Zosia Lubańska

10.Maria Maciejewska

11.Paulina Dolota

12.Bartek Urbański

13.Marika Kłos

14.Oktawia Drejewicz

15.Nikola Krzysztofik

16.Kamil Korodziejewski

17.Mikołaj Szczęsny

18.Jan Pieńkowski

Ostatni mecz
 

B-Klasa

11.06.2017r.

17:30

 
KS Teresin II 1:2 UKS Ołtarzew
 32' Jacek Antczak     13' Sebastian Żmuda
     44' Jakub Alcan
http://cms-designs.de
B-Klasa
Lp.| DRUŻYNA| MECZE| PUNKTY| BRAMKI|
1. FC Płochocin 19 53 61:14
2. UKS Ołtarzew 19 49 76:23
3. Piast II Piastów 19 43 61:23
4. KP JÓZEFOWIANKA JÓZEFÓW 19 34 50:36
5. GLKS Relax Radziwiłłów 19 31 51:39
6. GKS Orion-Puls Cegłów 19 26 38:34
7. KS Sokół Budki Piaseckie 19 18 34:71
8. KS Pogoń Wiskitki 19 17 25:52
9. KS Teresin II 19 12 24:53
10. KS Blizne 20 12 16:59
http://cms-designs.de
Relacje live

UKS Ołtarzew na:

http://cms-designs.de
MZPN


http://cms-designs.de
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
http://cms-designs.de

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie