Możliwe baraże... (aktualizacja)
Dodane przez admin dnia 20.06.2011 15:13
 Wszystko wskazuje na to, iż UKS Ołtarzew w następnym sezonie ma szansę na grę w A-klasie. Po zajęciu na koniec sezonu 13 pozycji, która miała powodować spadek do Klasy B jest szansa, że UKS zagra w barażach, które odbędą się prawdopodobnie 29.06 oraz 01.07. Końcowa decyzja jeszcze niezapadła, ale bardzo prawdopodobne jest takie rozwiązanie...

Rozszerzona zawartość newsa
 Wszystko wskazuje na to, iż UKS Ołtarzew w następnym sezonie ma szansę na grę w A-klasie. Po zajęciu na koniec sezonu 13 pozycji, która miała powodować spadek do Klasy B jest szansa, że UKS zagra w barażach, które odbędą się prawdopodobnie 29.06 oraz 01.07. Końcowa decyzja jeszcze niezapadła, ale bardzo prawdopodobne jest takie rozwiązanie.
Jeżeli dojdzie do baraży to zapewne rywalem podopiecznych Jarosława Olszówki będzie drużyna, która zajęła 3 miejsce w Klasie B.

Aktualizacja!

Pojawiły się nowe informacje odnośnie możliwości rozegrania barażu, który przedłuża nadzieję na pozostanie Ołtarzewian na przyszły sezon w A-klasie. Dużo zależy od rozstrzygnięć meczów w wyższych klasach rozgrywkowych.

Pierwszy z nich miał już miejsce (Broń Radom 0:1 Ursus Warszawa) taki wynik sprawił, że Ursus utrzymał się w III Lidze. Taki obrót sprawy jest bardzo korzystny.

Kolejne ważne mecze to spotkania drużyn stołecznych Olimpii oraz Drukarza. Obie te drużyny walczą o awans do IV Ligi.
Pierwsze spotkania barażowe miały już miejsce:
Wulkan Zakrzew 1:0 Olimpia Warszawa
Drukarz Warszawa 0:0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka

Kolejnym ważnym meczem jest pojedynek Okęcia Warszawa z MKS Ciechanów. (Obie drużyny walczą o utrzymanie w IV Lidze)
Pierwsze spotkanie odbędzie się 23 czerwca o 13:00, zaś rewanż 26 czerwca o 16:00.

Jeżeli wszystkie wyniki będą na korzyść drużyn Warszawskich bardzo prawdopodobne jest, że nie będą rozgrywane baraże o pozostanie w A-klasie. Jeżeli nie wszystkim stołecznym drużyną się poszczęści to wtedy będą rozegrane baraże, natomiast jeżeli wszystkie wyniki będą niekorzystne to niestety zajmujący przedostatnie miejsce nasz UKS może niemieć szansy w postaci meczu barażowego.

W przypadku rozegrania barażu dającego szansę na pozostanie UKS-u w A-klasie, zespół z Mazowieckiej zapewne zmierzy się z  drużyną zajmującą w innej grupie A-klasy przedostatnią lokatę. Jeżeli dojdzie do barażów to prawdopodobnie rozegrane zostaną one 29.06. oraz 01.07.