Turniej w Borzęcinie
Dodane przez admin dnia 18.12.2017 20:40

Każdego roku w okresie Mikołajek nasz klub ma przyjemność gościć na Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej w Borzęcinie. Nie inaczej było w roku bieżącym i w dniu 09.12.2017 chłopcy z rocznika 2007 (podopieczni Jarosława Olszówki) stanęli do walki o cenne puchary. Drużyna na tym turnieju wyjątkowo kierowana była przez trenera Wojciecha Żmudę.
W turnieju wzięło udział 8 zespołów podzielonych na dwie grupy. Zwycięzcy grup oraz drużyny z drugich miejsc awansować miały do półfinałów pozostałe drużyny walczyły o miejsca 5-8.
UKS Ołtarzew mecze grupowe rozegrał koncertowo i z bilansem bramkowym 7:2, po wgranych z Orionem Cegłów 3:1; Football Talents W-Wa 1:0 oraz Naprzód Stare Babice I 3:1, przedostał się do strefy walki o medale. W półfinale trafiliśmy na II drużynę Naprzodu Stare Babice, gdzie również sobie poradziliśmy (wynik 3:1).
W finale trafiliśmy na drużynę Partyzant Leszno, który również wygrywał wszystkie swoje spotkania. Finał okazał się niestety naszym najsłabszym występem, gdzie wyraźnie przegraliśmy 1:5.
Chłopcy wywieźli z Borzęcina cenny puchar za II miejsce oraz pamiątkowe medale. Dodatkowo nagrodę dla najlepszego bramkarza turnieju otrzymał nasz goalkeeper Krystian Milewski, który popisywał się efektownymi paradami.
Dziękujemy całemu zespołowi oraz trenerowi Wojtkowi Żmudzie !!! 

Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć galerię.