Wielki sukces Orlików
Dodane przez admin dnia 01.02.2016 17:30


 Kliknij na zdjęcie i zobacz galerię


Rozszerzona zawartość newsa

W dniu 2016-01-16 nasza drużyna z grupy Orlik Team U-10 gościła na turnieju halowym w Teresinie. Początkowo turniej miał się odbyć w formule rozgrywek grupowych po 4 drużyny w każdej z grup. Okazało się jednak, że dwie drużyny nie dotarły na rozgrywki i ostatecznie utworzono jedną grupę. Oprócz naszej ekipy skład uzupełniły miejscowe dwie drużyny Teresin I, Teresin II, renomowana Olimpia W-wa, nasz rywal z rozgrywek Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej KS Milan Milanówek oraz juniorski zespół Pelikana Łowicz, którego seniorski odpowiednik walczy w III lidze (grupa łódzko-mazowiecka). W I fazie turnieju nasze Orliki rozegrały następujące spotkania:

UKS Ołtarzew 3:0 Teresin I
UKS Ołtarzew 1:0 Teresin II
UKS Ołtarzew 1:0 Olimpia W-wa

UKS Ołtarzew 1:2 Milan Milanówek

UKS Ołtarzew 0:0 Pelikan Łowicz

Zdobyte 10 pkt. pozwoliło zająć miejsce gwarantujące udział w półfinale, gdzie udało zrewanżować się drużynie z Milanówka. Po emocjonujących 12 min. gry było 1:1 i o wszystkim zadecydowały rzuty karne, w których wygraliśmy 3:2.

W finale stoczyliśmy zacięty mecz o złoto. Po pierwszej części meczu prowadziliśmy 1:0, jednak po dwóch kontrach Łowiczanie wyszli na prowadzenie, utrzymali wynik i zdobyli pierwsze miejsce w turnieju.

Nasza drużyna zdobyła świetne recenzje co zostało również potwierdzone wyborem najlepszego zawodnika turnieju, którym został Maciej Górski.

Dziękujemy Orlikom za wielkie emocje i gratulujemy sukcesu!!!