Rosłonek: Uplasujemy się na dobrym miejscu w tabeli!
Dodane przez admin dnia 25.03.2011 16:54
 Rudna wiosenna tuż tuż... Jak przygotowania ocenia Michał Rosłonek? Zapraszamy do przeczytania wypowiedzi zawodnika UKS-u.
"Ogólnie patrząc to przygotowania do rundy wiosennej przebiegłby bardzo pomyślnie. Widać, że większa część zawodników solidnie przepracowała ten okres co mam nadzieje przyniesie efekt na boisku. Jeśli chodzi o mnie to niestety muszę przyznać, że nadal widoczna jest zbyt długa przerwa w grze. Liczę na to, że pierwsze 2-3 mecze pozwolą mi wrócić do optymalnej dyspozycji..."

Rozszerzona zawartość newsa
 Rudna wiosenna tuż tuż... Jak przygotowania ocenia Michał Rosłonek? Zapraszamy do przeczytania wypowiedzi zawodnika UKS-u.
"Ogólnie patrząc to przygotowania do rundy wiosennej przebiegłby bardzo pomyślnie. Widać, że większa część zawodników solidnie przepracowała ten okres co mam nadzieje przyniesie efekt na boisku. Jeśli chodzi o mnie to niestety muszę przyznać, że nadal widoczna jest zbyt długa przerwa w grze. Liczę na to, że pierwsze 2-3 mecze pozwolą mi wrócić do optymalnej dyspozycji.
Muszę przyznać, że prze okres mojej nieobecności w klubie, kilku chłopaków zrobiło spory postęp w grze, mam tu na myśli Pawła Solke, Irka Gąsławskiego i Wojtka Żmuda. Tym bardziej jestem zaskoczony pozycją, którą zajęła drużyna na koniec jesieni. Wierzę, że w nadchodzącej rundzie rewanżowej wszyscy zawodnicy dadzą z siebie 100% i na koniec sezonu uplasujemy się na dobrym miejscu w tabeli."