- Rogala
 - I.Gąsławski
 - Karlicki

Opis meczu:

Przerwać fatalną passe meczów bez zwycięstwa, przedłużyć szanse na pozostanie w A-klasie i odegrać się na rywalu za porażkę z rundy jesiennej - to tylko niektóre z powodów dla których nasi zawodnicy chcieli wygrać bardzo ważny mecz z pretendującym do awansu do Ligi Okręgowej zespołem Promyka Nowa Sucha.
Niestety chęci naszym zawodnikom starczyło tylko na niecałą godzinę spotkania ale zacznijmy od początku...
Do składu Trener Olszówka desygnował: żelazną od kilku meczów trójkę obrońców: na prawej Janiszewski, w środku Kaczorkiewicz i Walczak, a na lewej stronie defensywy kolejną szanse na pokazanie swoich umiejętności dostał Solka. Za rozgrywanie akcji po raz kolejny odpowiedzialna była para braci Żmuda, Wojtek i Sebastian, którzy swoimi podaniami obsługiwać mieli tego dnia Rosłonka i Walusiewicza grających na skrzydłach, najbardziej wysuniętego Górskiego oraz ustawionego za nim, powracającego do składu po kontuzji Olszaka. W bramce co nie było dla nikogo zaskoczeniem stanął Tomek Żmuda.
Od początku spotkania mecz odbywał się w słabym tempie, UKS próbował zagrań głównie prawym skrzydłem, goście zaś uciekali się do gry długiej piłki na swoich napastników ale dobrze zostawali oni powstrzymywani przez naszych obrońców. Dużo więcej problemów naszej defensywie sprawiali szybcy skrzydłowi Promyka, którzy po dobrych dryblingach próbowali dośrodkowań w pole karne Ołtarzewa, na nasze szczęście bezskutecznie. Gospodarze ambitnie próbowali odpowiadać składnymi akcjami w środku pola, ale nadziewali się niestety na dobrze skomasowaną obronę rywali. Przez pierwsze 45 minut za dużo na boisku się nie działo, co oznacza że poziom meczu nie stał na za wysokim poziomie.
Po przerwie nasi zawodnicy wyszli jakby rozkojarzeni co mogło odbić się na nich w 60 minucie meczu kiedy to sędzia podyktował rzut karny dla rywali, lecz po chwili na tablicy wyników wciąż widniał wynik 0-0 ponieważ świetną interwencją podczas "jedenastki" popisał się Tomek Żmuda wybraniając lekki strzał zawodnika ekipy z Nowej Suchej. Mogłoby się wydawać że ta robinsonada naszego bramkarza doda ambicji i vigoru graczom UKS i że po chwili stworzymy sobie kilka sytuacji z których padnie przynajmniej jedna bramka. Tak było ale tylko przez następne 5 minut, a potem stało się to czego nasi zawodnicy obawiali się najbardziej. Po świetnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego do piłki najwyżej wyskakuje obrońca drużyny Gości i rehabilitując się za niewykorzystany karny pakuje ją w naszej bramce wyprowadzając tym samym Promyk na prowadzenie w meczu. Ta bramka podcięła totalnie naszej drużynie skrzydła i nawet dobre dośrodkowania "Rosoła" z prawej strony boiska nie znalazły wykończenia w polu karnym rywali kiedy to pudłowali kolejno "Kali", "Góral", "Wasiu" i "Kożuch". Nie udało się strzelić bramki wyrównującej, udało się zaś stracić dodatkowe dwa gole, kiedy to po dwóch fatalnie wykonanych rzutach wolnych w naszym wykonaniu, wybita piłka trafiała do napastników z Nowej Suchej a ci wygrywając pojedynki biegowe z naszymi obrońcami i wychodząc sam na sam z "Pączkiem" nie dawali mu żadnych szans ustalając tym samym wynik meczu na dwa i trzy do zera.
Przegraliśmy kolejne spotkanie i perspektywa pozostania w A-klasie oddala się już coraz bardziej, ale za tydzień mecz ostatniej szansy z Teresinem w Ołtarzewie na który serdecznie zapraszamy Was Drodzy Sympatycy naszej drużyny, bo kto inny jak nie Wy ma wspierać nasz UKS w tych bardzo trudnych chwilach.

Dodane przez admin dnia 23.05.2011 15:310 Komentarzy ˇ 870 Czytań - Drukuj