Skład:

Ławka rezerwowych:
 - I.Gąsławski

Opis meczu:

W minioną sobotę podopieczni trenera Jarosława Olszówki wyruszyli w drogę do Feliksowa, z zamiarem przerwania fatalnej passy porażek i przywiezienia kompletu punktów z konfrontacji z miejscowym Piastem.
Mimo okrojonego poprzez kontuzje bądź zawieszenia za kartki składu, naszemu coachowi udało się zabrać na wyjazd dwunastu zawodników których musiał znów eksperymentalnie dopasować do planowanej taktyki. Choć personalnie wyjściowy skład wydawał się całkiem niezły to od początku meczu na boisku panowała drużyna Piasta. Gospodarze nastawili się na szybkie ataki skrzydłami oraz wrzutki i to na niekorzyść naszej drużyny przyniosło im pożytek w postaci strzelonego gola w 7 minucie meczu, kiedy to po dośrodkowaniu w pole karne pechową interwencją popisał się najpierw Tomek Żmuda, a potem Paweł Solka który chcąc wybić piłkę wpakował ją do własnej bramki. Tak szybko stracona bramka lekko podcięła skrzydła naszym zawodnikom, którzy nie potrafili wymienić między sobą kilku celnych podań za czym idzie brak sytuacji podbramkowych i okazji na wyrównanie wyniku, i dlatego do przerwy schodziliśmy przegrywając 0-1.
W drugiej połowie Ołtarzewianie w końcu uwierzyli w to że z trudnego terenu można wywieść 3pkt. a Piast nie jest drużyną której należy się obawiać. I tak właśnie zaczął się szturm na bramkę ekipy z Feliksowa, swoje szanse mieli kolejno Górski, S.Żmuda, A.Gondek i ponownie kilkakrotnie Górski lecz nasz napastnik tego dnia nie mógł się wstrzelić w bramkę rywali. Gospodarze próbowali odpowiadać grą z kontry ale swoje umiejętności potwierdzał "Pączek" który dwa razy popisywał się interwencjami których nie powstydziłby się sam Artur Boruc. Mimo wielu stwarzanych prób zawodnikom UKS do końca meczu nie udało się już odczarować bramki Piasta choć w 90minucie mieliśmy jeszcze jedną szanse kiedy to z rzutu wolnego Wojtek Żmuda idealnie dorzucił piłkę w pole karne tam najwyżej wyskoczył do niej Walczak, lecz jego strzał głową obronił (nie bez problemów) bramkarz gospodarzy.
Kolejny dobry mecz, kolejna strata punktów... Już nikt nie potrafi wytłumaczyć dlaczego się tak dzieje i czemu nasza drużyna znów przegrywa różnicą zaledwie jednej bramki. Kierując się słowami piosenki Anny Jantar "nic nie może przecież wiecznie trwać..." na kolejny mecz możemy patrzeć z nadzieją że fatalna passa wreszcie się skończy a UKS opuści w końcu miejsce spadkowe zdobywając już do końca rundy komplet 15 punktów.

Dodane przez admin dnia 15.05.2011 16:380 Komentarzy ˇ 727 Czytań - Drukuj