Krzysztof Skraiński - Jakub Wyszomierski, Kamil Krajewski, Stanisław Janikowski, Wojciech Żmuda (cpt.) - Bartek Boniecki, Maciej Olędzki, Kamil Możdżonek, Krzysztof Grzegorzewski - Marcin Gawrysiak, Paweł Majewski

Dawid Iwański, Krystian Miaskiewicz, Robert Górski, Adrian Gondek, Mikołaj Bartkowiak

Zmiany:

Krystian Miaskiewicz -> Wojciech Żmuda 46'

Adrian Gondek -> Krzysztof Grzegorzewski 65'

Robert Górski -> Marcin Gawrysiak 83'

Przed meczem wszyscy spodziewali się pojedynku w którym głównymi bohaterami będą piłkarze obu drużyn. Niestety pierwszoplanową postacią był sędzia spotkania... Od samego początku meczu arbiter ''kartkował'' za każdy faul. Od 32 minuty goście grają w przewadze, dwa faule Pawła Majewskiego i sędzia za każdy z nich pokazuje od razu żółty kartonik.  Co do samej gry to więcej w posiadaniu piłki byli zawodnicy Ursusa jednak to nie przekładało się na sytuacje bramkowe dla rywali. Za to ołtarzewianie byli bliscy wyjścia na prowadzenie jednak ta sztuka się nie udała i do przerwy był remis 0:0. W tej części meczu bilans kartkowy to 7 żółtych kartek i 1 czerwona.

Po przerwie gra się ożywiła, nasz UKS zaczął śmielej atakować. Jednak jak i w pierwszej połowie sędzia nie odpuszczał i w 70 minucie wyrzucił z boiska kolejnego naszego gracza, drugą żółtą kartkę otrzymał Maciej Olędzki. Chwilę później wyrzucony z boiska zostaje gracz Ursusa (bezpośrednio czerwona kartka). Dzielnie grający ołtarzewianie mimo gry w osłabieniu od 32 minuty groźnie atakowali, brakowało wykończenia akcji. Niestety to Ursus strzelił w tym meczu bramkę jak się później okazało dającą gościom zwycięstwo w tym meczu, po rzucie rożnym i ogromnym zamieszaniu wpychają piłkę do naszej bramki. Na minutę przed końcem jeszcze jedna czerwona kartka powędrowała do zawodnika gości. Mimo okazji w końcówce meczu nie udało się naszej drużynie odrobić strat.

Wynik meczu można było śledzić na żywo. Relacja z tego spotkania była dostępna w serwisie regiowyniki.pl

Kolejny mecz nasza drużyna rozegra w sobotę o godzinie 13:00 w Ołtarzewie. W meczu sparingowym zmierzymy się z Tajfunem Brochów.

Dodane przez admin dnia 13.10.2015 23:040 Komentarzy ˇ 976 Czytań - Drukuj