PZU
Zwycięstwo z Rysiem Laski
Newsy

UKS OŁTARZEW 2:1 Ryś Laski

W środę podopieczni trenera Górskiego rozegrali ostatni mecz kontrolny przed ligowym pojedynkiem z Gromem II Warszawa. W spotkaniu mimo, iż był to mecz sparingowy to nie zabrakło agresywności i walki o każdy metr boiska. W pierwszej połowie meczu nasza drużyna wykorzystała błędy defensywy drużyny z Lasek i po golach Maćka Olędzkiego oraz Daniela Umańskiego do przerwy prowadziliśmy 2:0. Po przerwie okazji na podwyższenie rezultatu nie brakowało, ale to goście w drugiej odsłonie zdobywają bramkę z rzutu karnego. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem ołtarzewian 2:1. Cieszymy się z debiutu dwóch zawodników z rocznika 2001' - Konrada Wardeckiego oraz Michała Włodarczyka, młodzi ołtarzewianie zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.

Trzy mecze kontrolne i trzy zwycięstwa napawają optymizmem, bilans bramkowy 13-4. Już w niedzielę walka o pierwsze ligowe punkty, zapraszamy na Mazowiecką 12/13! O godzinie 17:00 nasza drużyna podejmie Grom II Warszawa.