Skład UKS: 1 Kamil Makowski - 13 Adam Rogala, 5 Emil Kamiński, 22 Krzysztof Skraiński, 17 Wojciech Żmuda - 6 Paweł Majewski, 13 Marcin Brankiewicz, 8 Karol Olszak, 7 Daniel Umański - 9 Marcin Gawrysiak, 10 Tomasz Żmuda (cpt.)

Ławka rezerwowych: 16 Robert Górski, 18 Kamil Dziewicki

Zmiany:

Kamil Dziewicki -> Wojciech Żmuda 34'
Robert Górski -> Marcin Gawrysiak 70'

Majowy weekend przy Mazowieckiej otwierało spotkanie z rangi tych o "6 punktów". Do Ołtarzewa przyjechał zespół, który również broni się przed spadkiem z A-Klasy - Sokół Budki Piaseckie. Od pierwszych minut widać było, że będzie to zacięty pojedynek. Goście cierpliwie ustawieni na własnej połowie czekali na kontry, zaś UKS-iacy próbowali rozgrywać piłkę i atakować bramkę Sokoła. Ołtarzewianie jako pierwsi w tym meczu wychodzą na prowadzenie i po wrzutce Brankiewicza w pole karne tam odnajduje się Umański, który sprytnym strzałem głową przerzuca piłkę nad bramkarzem i daje prowadzenie UKS-iakom. Radość po zdobytym golu trwa zaledwie kilka minut, goście doprowadzają do remisu strzałem z ostrego kąta. Mimo kilku bardzo dobrych okazji w pierwszej połowie naszego zespołu schodzimy do szatni tylko remisując 1:1.
Po zmianie stron bardzo szybko ołtarzewianie tracą bramkę, która tylko dodała pewności przyjezdnym. Po straconej bramce widać było, że goście chcą dowieść już prowadzenie do końca i tak jak było to w pierwszej połowie czekali na swoje szanse w kontratakach. Nasz zespół przejął inicjatywę i atakował większą ilością graczy co powodowało niebezpieczne kontry przyjezdnych. Tego dnia skuteczność nie była mocną storną naszego zespołu, co rusz nasi zawodnicy marnowali doskonałe okazje do wyrównania. W doliczonym czasie gry udało się przełamać naszemu napastnikowi Tomaszowi Żmudzie, który doprowadza do remisu. Przez ostatnie dwie minuty byliśmy świadkami szturmu na bramkę Sokoła jednak zabrakło już czasu, żeby przechylić ostatecznie szalę zwycięstwa na naszą korzyść. Ostatecznie UKS remisuje 2:2 z Sokołem Budki Piaseckie i tym samym dystans pomiędzy zespołami wynosi 1 punkt. Był to trzeci mecz na wiosnę przy Mazowieckiej bez porażki naszego zespołu.

Za tydzień ołtarzewian czeka wyjazdowe spotkanie z Promykiem Nowa Sucha, gdzie zawsze gra się cieżko. Spotkanie 22 kolejki A-Klasy zostało zaplanowane na sobotę 9 maja o godzinie 11:00.

Dodane przez admin dnia 03.05.2015 09:560 Komentarzy ˇ 523 Czytań - Drukuj