godz. 10:00

Młodziki U-12:

UKS 0:1 UKS Łady
godz. 12:30

Sobota okazała się nie udana dla UKS-iaków. W dwóch meczach rozegranych na naszym obiekcie musieliśmy uznać wyższość drużyn przyjezdnych.

O godzinie 10:00 trampkarze zmierzyli się z liderem ligi SF Warszawa. Bez respektu podeszli do tego spotkania nasi gracze dzielnie walcząc ze stołeczną drużyną. Pierwsza akcja meczu i w polu karnym faulowany jest nasz napastnik, lecz ku sporemu zdziwieniu sędzie dyktuje rzut wolny z linii 16 metra. Po strzale z rzutu wolnego Komsa piłka nie znacznie przeleciała nad poprzeczką bramki warszawian. Co się nie udało naszym graczom udało się przyjezdnym, którzy wyszli na prowadzenie w tym meczu, po czym jeszcze dwukrotnie pokonali naszego bramkarza (w tym jeden gol z pozycji spalonej). Druga połowa zaczęła się znakomicie dla ołtarzewian, rzut karny na bramkę zamienia wyróżniający się gracz naszej drużyny Hubert Koms. Ten sam zawodnik był jeszcze raz blisko trafienia do siatki rywali po strzale z rzutu wolnego lecz golkiper rywali wybił piłkę na rzut rożny. W drugiej połowie kolejna kontrowersja w której sędzia nie uznaje bramki naszego zespołu i wraca do faulu na naszym zawodniku nie korzystając z zasady przywileju. Goście w drugiej połowie zdobyli jeszcze dwie bramki i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:1 na korzyść przyjezdnych.

O 12:30 na boisko wybiegła ekipa młodzików U-12. Rywalem dzisiejszego dnia byli rówieśnicy z UKS Łady. Od pierwszego gwizdka w meczu można było się spodziewać walki o każdy metr boiska. Młodzi zawodnicy walczyli o każdą piłkę i zdobycie bramki bardzo zawzięcie. Pod jedną jak i pod drugą bramką było gorąco i okazji do zdobycia goli w tym meczu nie brakowało. Jednak szwankowała skuteczność zarówno w naszych szeregach jak i w szeregach gości z Ład. Jak się później okazało jedyna bramka padła w pierwszej odsłonie meczu. Zawodnik gości uderzył precyzyjnie i dał swojej drużynie skromne zwycięstwo. W drugiej części podobnie jak w pierwszej kibice mogli zobaczyć więcej bramek w tym meczu jednak skuteczność zawodziła dzisiejszego dnia oba zespoły i tym samym UKS Łady wygrywają z naszą drużyną 1:0. Mimo porażki trzeba pochwalić całą drużynę za walkę do ostatniego gwizdka w tym spotkaniu.

Dodane przez admin dnia 18.04.2015 18:150 Komentarzy ˇ 400 Czytań - Drukuj