Seniorzy
11.04.2015r.
godz. 13:00

LKS Osuchów 2:1 UKS Ołtarzew
 26' Marcin Gwarysiak (as. Mariusz Walusiewicz)

Skład UKS: 1 Kamil Makowski - 17 Wojciech Żmuda, 5 Emil Kamiński, 10 Krzysztof Skraiński, 7 Daniel Umański - 4 Sebastian Żmuda, 13 Kamil Możdżonek, 8 Jakub Szubert, 11 Mariusz Walusiewicz (cpt.) - 9 Marcin Gawrysiak, 16 Daniel Katri

Ławka rezerwowych: 6 Daniel Sobania

Zmiany:

Daniel Sobania -> Krzysztof Skraiński 70'

Do Osuchowa ołtarzewianie wybrali się w okrojonym składzie. Mimo braków kadrowych drużyna trenera Pieciuka dobrze prezentowała się od pierwszych minut i po podaniu Walusiewicza do Gawrysiaka zdobywamy pierwszą bramkę w tym meczu. Gdy po dobrych okazjach nie podwyższamy wyniku, to gospodarze doprowadzają do remisu. W drugiej połowie obie drużyny miały po kilka wyśmienitych okazji do zdobycia bramek, lecz zarówno UKS-iacy jak i Osuchów marnowali je raz za razem. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się wynikiem 1:1 na 10 minut przed końcem meczu gospodarze wykorzystują sytuację sam na sam z Kamilem Makowskim. Typowy "mecz na remis" ołtarzewianie przegrywają 2:1.

Za tydzień w niedzielę bardzo ważny mecz w Ołtarzewie rozgerają Seniorzy przeciwko Mszczonowiance II Mszczonów. Już teraz zapraszamy wszystkich kibiców na mecz! Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 11:00.

Dodane przez admin dnia 12.04.2015 13:140 Komentarzy ˇ 743 Czytań - Drukuj