A-Klasa
04.04.2015r.
godz. 11:00

UKS Ołtarzew 4:3 Błękitni Korytów

17' Daniel Umański (as. Tomasz Żmuda)
 50' Sebastian Żmuda (as. Daniel Umański)

72' Paweł Majewski (k.)
 83' Tomasz Żmuda (as. Daniel Umański)

Skład UKS: 1 Kamil Makowski - 17 Wojciech Żmuda, 5 Emil Kamiński, 22 Adam Rogala, 11 Mariusz Walusiewicz (cpt.) - 4 Sebastian Żmuda, 13 Kamil Możdżonek, 16 Marcin Brankiewicz, 7 Daniel Umański - 9 Marcin Gawrysiak, 10 Tomasz Żmuda

Ławka rezerwowych: 6 Robert Górski, 20 Karol Olszak, 8 Paweł Majewski

Zmiany:
Robert Górski -> Marcin Gawrysiak 45min.
Paweł Majewski -> Sebastian Żmuda 66min.
Karol Olszak -> Tomasz Żmuda 90min

Bardzo cenne 3 punkty zdobyli w Wielką Sobotę seniorzy naszego klubu. Podopieczni Jana Pieciuka przez pełne 90 minut mieli przewagę w posiadaniu piłki i co rusz zagrażali bramce przyjezdnych. Jednak mimo ataków od pierwszych minut to ołtarzewianie tracą kuriozalną bramkę i to goście wyszli na prowadzenie w tym spotkaniu. Strata bramki podrażniła UKS-iaków, najpierw sędzia meczu nie uznaje bramki zdobytej przez Tomasza Żmudę dopatrując się pozycji spalonej, upór naszych graczy przyniósł efekty i straty zostały odrobione za sprawą dokładnego podania Tomasza Żmudy do Daniela Umańskiego, który pewnym strzałem doprowadza do remisu. Gdy kolejne ataki nie przynosiły porządanego efektu niestety po raz drugi nasi gracze tracą bramkę po własnym błędzie i goście z Korytowa po raz drugi wyszli na prowadzenie w tym meczu. Mimo dobrych akcji ołtarzewianom nie udało się zmienić wyniku do końcowego gwizdka sędziego i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:2.

Druga połowa rozpoczęła się źle dla UKS-u, goście którzy od początku meczu nastawieni byli na kontrataki wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Strata 3 bramki zmobilizowała do jeszcze lepszej gry naszych graczy, którzy od pierwszych minut przeważali na boisku. Efekty przyszły bardzo szybko, po zagraniu Umańskiego, Sebastian Żmuda strzela pięknego gola umieszczając piłkę w "okienku" bramki rywali. Kolejne ataki gospodarzy i w 72 minucie po faulu na Tomaszu Żmudzie, sędzia dyktuje rzut karny, który pewnym strzałem na bramkę zamienia Paweł Majewski. Remisem UKS-iacy nie byli usatysfakcjonowani i w dalszym ciągu atakowali bramkę rywali. Zwycięską bramkę dla naszej drużyny zdobył po podaniu Daniela Umańskiego, Tomasz Żmuda i UKS na 7 minut przed końcem meczu wyszedł na prowadzenie! Wynik 4:3 utrzymał się do końca meczu i tym samym ołtarzewianie zdobyli w pełni zasłużone 3 punkty! Brawo za zwycięstwo w bardzo dobrym stylu!

Dodane przez admin dnia 04.04.2015 23:310 Komentarzy ˇ 533 Czytań - Drukuj