(1:0)

Piast Piastów

-T.Żmuda

Skład UKS-u: Kamil Makowski - Wojciech ?, Emil Kamiński, Adam Rogala, Daniel Sobania - Wojciech Żmuda, Łukasz ?, Paweł Majewski, Daniel Umański - Marcin Gawrysiak, Tomasz Żmuda

Pierwszy mecz sparingowy można zaliczyć do udanych w wykonaniu UKS-u. Po pierwszej połowie w której nasz zespół grał przez większą jej część o jednego zawodnika mniej prowadziliśmy po golu zdobytym przez Tomasza Żmudę. Drugą część meczu również Ołtarzewianie zaczęli w dobrym stylu, po akcji Marcina Gawrysiaka i Tomasza Żmudy UKS wyszedł na dwubramkowe prowadzenie. Chwilę później goście z Piastowa wykorzystują rzut karny i zmniejszają straty. UKS mógł ponownie wyjść na dwubramkowe prowadzenie lecz strzał z rzutu karnego Tomka Żmudy wylądował na słupku bramki gości. Kilka minut później nie porozumienie w linii obrony UKS-u i Piast wyrównuje stan meczu. Na sam koniec Ołtarzewianie mieli jeszcze jeden rzut karny lecz Emil Kamiński nie wykorzystał "jedenastki". Wynikiem 2:2 zakończył się pierwszy mecz kontrolny pomiędzy Ołtarzewem a Piastowem, jak na pierwsze starcia sparingowe obu drużyn to spotkanie stało na dobrym poziomie, z obu stron nie brakowało sytuacji bramkowych.

Dodane przez admin dnia 21.02.2015 15:510 Komentarzy ˇ 714 Czytań - Drukuj