UKS Ołtarzew
Miejsce najświeższych informacji
2003' porażka z Piastowem
Newsy

Piłkarze UKS Ołtarzew (rocznik 2003) przegrali w sobotę z Piastem Piastów na swoim boisku 1:4, choć prowadzili 1:0.

Pierwsza kwarta meczu była wyrównana. Obie drużyny miały okazje do zdobycia gola. W bramce gospodarzy świetnie spisywał się jednak Hubert. W końcówce tej części meczu w znakomitej sytuacji znalazł się Łukasz. Strzelił jednak nad bramką minimalnie niecelnie.

W drugiej kwarcie doczekaliśmy się goli. Pierwszego zdobył dla UKS Michał.

Niestety, radość gospodarzy nie trwała długo. W zamieszaniu podbramkowym przypadkowo odbita piłka wpadła do bramki ołtarzewian. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1.

Trzecia część meczu była najgorszą w wykonaniu gospodarzy. Dali zepchnąć się do obrony i nie trzeba było długo czekać na efekty takiej sytuacji. Rywale z Piastowa wykorzystali błędy w obronie UKS i zdobyli drugiego gola.

W czwartej kwarcie mecz się wyrównał. Ołtarzew miał kilka okazji na gole. Przed szansą znów stanął Łukasz, a potem jeszcze Bartek i Sebastian. Bramki jednak strzelali rywale. Gola na 3:1 gospodarze stracili, gdy grali w osłabieniu - za faul boisko musiał opuścić Adam. Czwarty gol dla gości padł w ostatnich minutach meczu, gdy walczący o zmianę niekorzystnego wyniku piłkarze UKS zapomnieli o obronie.

Porażka 4:1 jest na pewno bolesna, ale kilka akcji ołtarzewian i ich ambitna gra zasługują na pochwałę. Najlepszym piłkarzem meczu w barwach UKS był Hubert, który wiele razy ratował drużynę przed stratą bramki.

Dodane przez admin dnia 02.06.2014 15:031 Komentarzy ˇ 803 Czytań - Drukuj