15

Paweł Solka

Zmiany

zmiany hokejowe

W niedzielę przy ulicy Mazowieckiej na stadionie Ambry rozegrane zostały sparingowe derby Ożarowa Mazowieckiego. Mecz Ambra : Ożarowianka rozpoczął się o godzinie 11:00. Przed meczem wiadome było, że w IV ligowej Ożarowiance nie zagrają wszyscy zawodnicy gdyż dzień wcześniej rozgrywali mecz ligowy. Mimo to w pierwszej połowie wystąpili zawodnicy z szerokiego składu pierwszej drużyny Ożarowianki.

Od samego początku meczu Ołtarzewianie cierpliwie czekali na Ożarowiankę na własnej połowie, zaś goście próbowali rozgrywać piłkę od obrony lecz ciężko było im się przedrzeć na połowę Ambry. Po chwili mecz się wyrównał, zarówno Ambra jak i goście utrzymywali się długimi fragmentami przy piłce. Pierwsza składna akcja Ołtarzewian miała miejsce w 11 minucie meczu, wtedy to po wymianie podań na prawej stronie boiska, Marcin Brankiewicz posyła piłkę na lewą stronę do Daniela Umańskiego, który w polu karnym zostaje faulowany. Do piłki ustawionej na 11-metrze podszedł Marcin Brankiewicz, który pewnie zdobył bramkę wyprowadzając Ambrę na prowadzenie 1:0. Ożarowianka zagroziła poważnie bramce UKS-u po stałym fragmencie gry, po rzucie rożnym w polu karnym było sporo zamieszania lecz ostatecznie piłka powędrowała nad bramką Krzysztofa Skraińskiego. Kolejna groźna akcja była w wykonaniu Ambry, wtedy to Robert Kraska strzełem z 16 metrów był bliski zdobycia pieknej bramki, piłka jednak nie trafiła do bramki i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0.

Po przerwie w szeregach rywali doszło do diametralnych zmian, pojawiła się drużyna rezerw Ożarowianki. Przełożyło się to na wydarzenia boiskowe, szarpana gra z obu stron przez drugie 45 minut. W środku pola dobre zawody rozgrywał Marcin Brankiewicz, który pewnie rozgrywał piłkę co przekładało się na sytuacje pod bramką Ożarowianki, lecz brakowało dokładności w końcowych fazach akcji. Na osiem minut przed końcem Ambra podwyższa prowadzenie, ładna składna akcja Daniel Umański zagrywa do Łukasza Wysockiego, który strzela bramkę na 2:0.

Ambra wygrywa 2:0 z Ożarowianką.

Dodane przez admin dnia 23.03.2014 16:390 Komentarzy ˇ 648 Czytań - Drukuj