..:UKS OŁTARZEW:..
Wstąp do UKS-u

Nabory do
 UKS-u
Ołtarzew

http://cms-designs.de
Nawigacja
MENU GŁÓWNE

Strona Główna
Klub
Statut
Zarząd
Kontakt
Składki
Archiwum
Galeria

SENIORZY

Skład
Tabela
Terminarz
Treningi

JUNIOR MŁODSZY U-16

Skład
Tabela
Terminarz
Treningi

TRAMPKARZE U-14

Skład
Tabela
Terminarz
Treningi

ORLIKI U-11

Skład
Tabela
Terminarz
Treningi

ORLIKI U-10

Skład
Tabela
Terminarz
Treningi

ŻAKI U-9

Skład
Tabela
Terminarz
Treningi

Grupa Naborowa

Skład
Treningi

INNE SEKCJE

Siatkówka Dziewcząt
Skład
Treningi

Szachy
Skład
Treningi

Unihokej Dziewcząt
Skład
PZU
http://cms-designs.de
Sponsorzy
 
http://cms-designs.de
Partnerzy


Zadania realizowane przez Klub
współfinansowane przez Urząd Miasta i
Gminy Ożarów Mazowiecki



Klub wspiera Powiat
Warszawski - Zachodni


http://cms-designs.de
Reklama

Miejsce

na

Twoją

reklamę!

Napisz do Nas!

http://cms-designs.de
UKS Ołtarzew
Miejsce najświeższych informacji
www.uksoltarzew.ubf.pl
http://cms-designs.de
Młodzieżowcy poznali rywali
Newsy

 W nadchodzących rozgrywkach nasz Klub wypuści w bój trzy grupy młodzieżowe: Trampkarzy 2000r, Młodziki 2002r, Orliki 2003r. W rozwinięciu newsa mogą Państwo zobaczyć podział grupowy UKS-iaków. Tak jak w ubiegłym sezonie statystyki Ołtarzewskiej młodzieży będzie można śledzić za sprawą danych zaczerpniętych ze strony Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej (po kliknięciu w daną pozycję w nawigacji).

GRUPA IV Trampkarze U-14 2000

  1. GLKS RELAX RADZIWIŁŁÓW MAZ.
  2. LKS OSUCHÓW
  3. GKS POGOŃ GRODZISK MAZ.
  4. UKS MAZOVIA GRODZISK MAZ.
  5. KS MSZCZONOWIANKA
  6. LKS TUR JAKTORÓW
  7. KS RASZYN II
  8. KS OŻAROWIANKA
  9. UKS OŁTARZEW
  10. KP ORKAN SOCHACZEW
  11. MKS ZNICZ PRUSZKÓW II
  12. KS URSUS WARSZAWA
  13. KS PARTYZANT LESZNO

GRUPA VII Młodziki U-12 2002

  1. KP ORKAN SOCHACZEW I
  2. UKS ŁADY
  3. KS RASZYN
  4. GKS POGOŃ GRODZISK MAZ.
  5. MKS ZNICZ PRUSZKÓW II
  6. TKM BANIOCHA
  7. BKS NAPRZÓD BRWINÓW
  8. KS OŻAROWIANKA
  9. UKS OŁTARZEW

GRUPA VII Orliki U-11 2003

  1. KS BŁONIANKA
  2. UKS KS TERESIN
  3. UKS UNIA BORYSZEW
  4. MKS ZNICZ PRUSZKÓW II
  5. GKS POGOŃ GRODZISK MAZ.
  6. LKS TUR JAKTORÓW
  7. UKS CZERWONE SMOKI BRWINÓW
  8. UKS NOWA WIEŚ
  9. MKS PIAST PIASTÓW
  10. UKS OŁTARZEW
  11. UKS MAZOWVIA GRODZISK MAZ.
  12. SF WILANÓW

Dodane przez admin dnia 15.07.2013 17:400 Komentarzy ˇ 644 Czytań - Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Ostatni mecz
 

A-Klasa

12.11.2017r.

13:00

 
KS Błonianka II 0:4 UKS Ołtarzew
     9' Daniel Umański
     16' Daniel Umański
     66' Adrian Gondek
     71' Maciej Olędzki
http://cms-designs.de
A-Klasa

http://cms-designs.de
Relacje live

UKS Ołtarzew na:

http://cms-designs.de
MZPN


http://cms-designs.de
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
http://cms-designs.de

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie