Partyzant Leszno 1:2 UKS Ołtarzew

Sobota
11.05.13r.
godzina: 17:00

W ramach 20 kolejki A-Klasy Seniorzy naszego Klubu udali się na wyjazdowe spotkanie do Leszna, aby tam zmierzyć się z zajmującym 12 miejsce w ligowej tabeli Partyzantem. Od pierwszych minut spotkanie to nie należało do tych z gatunku najciekawszych. Głównie można było podziwiać walkę w powietrzu i w środku pola. Pierwszą okazję do zdobycia bramki mają Ołtarzewianie, lecz piłka po strzale Tomka Żmudy trafia w poprzeczkę. Partyzant w pierwszej połowie tylko raz zagroził bramce Skraińskiego, który nie miał problemów z wyłapaniem piłki. W 31 minucie meczu UKS-iacy wychodzą na prowadzenie, piękną bramkę z okolic 25 metra zdobywa Łukasz Wysocki. Wynik 1:0 utrzymał się do końca pierwszej połowy. Po zmianie stron rywale dążyli do doprowadzenia do remisu, ale świetnie spisywała się defensywa Ołtarzewa, która przechwytywała wszystkie piłki. W 80 minucie UKS-iacy podwyższają prowadzenie, Michał Rosłonek uruchamia podaniem Górskiego, ten oddaje strzał, bramkarz odbija piłkę, na którą już w polu karnym czeka Tomek Żmuda, który z najbliższej odległości zdobywa drugą bramkę - tym samym nasz bramkarz ma już na swoim koncie 4 gole w bieżących rozgrywkach. Niestety w doliczonym czasie gry po błędzie w kryciu rywale zdobywają honorową bramkę. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszego zespołu 2:1 i tym samym rekord punktowy w historii Klubu w rozgrywkach A-Klasy został wyrównany.

W 21 kolejce Ołtarzewianie na własnym stadionie zmierzą się z Piastem Feliksów. Mecz odbędzie się w niedzielę. Godzinę meczu podamy w najbliższym czasie.