UKS Ołtarzew 1:3 Piast Piastów

Niedziela
05.05.13r.
godzina: 16:30

W niedzielne popołudnie Seniorzy naszego Klubu przed własną publicznością podejmowali drużynę Piasta Piastów. Mecz lepiej rozpoczęli goście, którzy już w 4 minucie meczu wykorzystali błąd linii defensywnej naszego zespołu i wyszli na prowadzenie. Od tego momentu Ołtarzewianie byli stroną przeważającą w tym spotkaniu. Twarda gra UKS-iaków powstrzymywała próby zawiązania kontrataków przez drużynę Piasta. Znaczna przewaga w posiadaniu piłki przez Ołtarzewian nie przekładała się w tworzeniu sytuacji podbramkowych, swoich szans szukała dwójka napastników Tomasz Żmuda oraz Robert Górski, jednak szczęście tego dnia dopisywało gościom. Pod koniec pierwszej połowy goście zdobywają drugą bramkę, strzał z okolic 16 metra, Skraiński paruje piłkę, dobiega do niej zawodnik z Piastowa, który wykłada piłkę na 5 metr, a tam zawodnik rywali oddaje strzał i podwyższa prowadzenie gości. W drugiej części meczu obraz gry się nie zmienił, Ołtarzewianie za wszelką cenę szukali bramki kontaktowej, a Piast skupił się na rozbijaniu ataków naszego zespołu. Pierwszą okazję do zdobycia gola miał Tomasz Żmuda, który świetnie przyjął piłkę w polu karnym, lecz jego strzał na rzut rożny jakimś cudem wybił bramkarz Piasta. Następna okazja należała do Roberta Górskiego, który z prawej strony boiska oddaje potężny strzał, lecz tak jak przy próbie Tomka bramkarz wybija na rzut rożny. Gdy nic nie wskazywało na to, że rywale zdobędą trzecią bramkę, po wrzutce w pole karne zawodnik Piasta zagrywając piłkę najpierw ręką zdobywa trzecią bramkę, którą sędzia uznaje. UKS-iacy nie załamali się i nadal atakowali. W 74 minucie meczu w okolicach rogu "szesnastki" faulowany jest Tomek Żmuda, do rzutu wolnego podchodzi Daniel Umański, który strzałem w krótki róg bramki zdobywa gola, który jest zarazem debiutanckim golem Daniela w barwach drużyny Seniorskiej. Po strzelonej bramce UKS-iacy mają kolejną okazję do zdobycia bramki, jednak tym razem gości po strzale Roberta Bąkiewicza ratuje słupek. Do końca meczu wynik już nie uległ zmianie i po bardzo dobrym meczu Ołtarzewianie przegrywają z Piastem Piastów 1:3. Mimo wyniku tego spotkania można być zadowolonym z postawy podopiecznych Jarosława Olszówki.