UKS Ołtarzew 1:3 Mszczonowianka II
Niedziela
21.04.13r.
godzina: 16:30

Niedzielne popołudnie, świetne warunki pogodowe zachęcały do gry obie drużyny. Do Ołtarzewa przyjechały rezerwy IV ligowej Mszczonowianki. Niżej notowani rywale od początku meczu narzucili swój styl gry, długie rozgrywanie piłki i dobra gra w destrukcji spowodowały, że to goście rządzili na boisku. Mimo większego posiadania piłki przez Mszczonowiankę II sytuacji bramkowych było niewiele z obydwu stron. Mecz stał na poziomie walki w środku pola w której zwycięsko wychodzili goście. Pierwsza bramka w meczu pada po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, Skraiński zastępując pauzującego za czerwoną kartkę Tomka Żmude niema szans w sytuacji sam na sam z rywalem. Od 17 minuty Ołtarzewianie przegrywali 0:1, a po straconym golu gra nie ulegała zmianie. W 44 minucie dochodzi do sporej kontrowersji, Skraiński niepewnie łapie piłkę, wpada na niego zawodnik rywali, a sędzia pokazuje na 11 metr i pokazuje naszemu bramkarzowi czerwoną kartkę, jedenastkę na bramkę zamienia zawodnik Mszczonowianki i do przerwy było 0:2. Po przerwie UKS-iacy dzielnie walczyli mimo osłabienia, przyniosło to efekt w 59 minucie meczu, gdy po dośrodkowaniu z prawej strony boiska zawodnik gości pakuje piłkę do własnej bramki. Niestety nie udało się pójść za ciosem i zdobyć bramki wyrównującej. Goście na kilka minut przed końcem meczu zdobywają 3 bramkę. Wynikiem 1:3 zakończył się mecz walki w którym zdecydowanie lepszym zespołem była Mszczonowianka, i tym samym Ołtarzewianie tracą cenne trzy punkty.

Już w środę Seniorzy rozegrają następny mecz ligowy, o godzinie 17:00 zmierzą się w Brwinowie z tamtejszym Naprzodem.