UKS GOSiR St. Babice 1:2 UKS Ołtarzew
Sobota
10.11.12r.
godzina: 13:00

W sobotnie popołudnie Ołtarzewianie wybrali się na mecz do Zielonek, aby tam zmierzyć się z 8 drużyną w lidze UKS-em GOSiR Stare Babice. W meczu od pierwszej minuty nie mógł wystąpić kapitan Ołtarzewian Mariusz Walusiewicz, który skarży się na ból kolana. Od samego początku meczu mnożyły się sytuacje po których Ołtarzewianie powinni wyjść na prowadzenie. Pierwsza z nich to dośrodkowanie z prawej strony Wojtka Żmudy, bramkarz gospodarzy myli się i źle oblicza lot piłki, lecz Sebastian Żmuda zaskoczony tym błędem nie jest w stanie strzelić bramki. Dobre zawody sobotniego popołudnia rozgrywał Łukasz Wysocki, który dwoił się i troił, aby znaleźć kolegom z drużyny drogę do bramki GOSiR-u, co i rusz próbował szukać partnerów z drużyny i posyłał prostopadłe piłki. Mimo przewagi naszego zespołu, to Stare Babice zdobywają jako pierwsi bramkę w tym meczu, gospodarze tego meczu wykorzystują błąd Michała Rosłonka i Krzyśka Skraińskiego i zawodnik rywali strzela bramkę z ostrego kąta. Zaraz po stracie bramki była okazja do doprowadzenia do remisu, lecz piłka po strzale Borowika trafia w słupek, a z dobitką nie zdąża Sebastian Żmuda. Kolejna doskonała 100% okazja do zdobycia gola dającego remis w tym spotkaniu, rywale próbują łapać na spalonego, na pozycji nie jest jednak Kamil Dziewicki, który otrzymuje podanie od Wojtka Żmudy i wychodzi w sytuacji sam na sam z bramkarzem, lecz piłkę uderzoną przez Dziewickiego bramkarz odbija pod nogi Maćka Michalskiego, który ma przed sobą pustą bramkę, lecz pudłuje w wyśmienitej sytuacji. Nie wykorzystane sytuacje przez Ołtarzewian, jeden błąd w obronie i przegrywamy do przerwy z Starymi Babicami 0:1. W przerwie trener Olszówka dokonał jednej zmiany, za Sebastiana Żmudę wszedł na boisko Karol Olszak, który po wejściu tworzył parę napastników z Tomkiem Borowikiem. Od początku drugiej połowy widać było przewagę w posiadaniu piłki przez Ołtarzewian. Mimo przewagi w posiadaniu piłki w drugiej połowie nasi zawodnicy nie stwarzali tyle zagrożenia pod bramką przeciwnika, który za wszelką cenę bronił dostępu do swojego pola karnego. Ołtarzewianie próbowali strzałów z dystansu, lecz te nie przynosiły pożądanego efektu w postaci zdobycia bramki. Rywale w drugiej połowie raz zagrozili bramce strzeżonej przez Skraińskiego, po wrzucie piłki z autu, zawodnik gospodarzy trafił w poprzeczkę. Ołtarzewianie za wszelką cenę dążyli do zdobycia bramki, akcja z 67 minuty meczu przynosi upragnionego gola, piłkę z prawej strony wrzuca Michał Rosłonek, przed polem karnym przyjmuje ją Dziewicki, który oddaje strzał, piłka trafia w rękę zawodnika rywali i sędzia postępuje słusznie odgwizdując jedenastkę dla Ołtarzewian, przed szansą na zdobycie bramki staje Rafał Wajman, który pewnym strzałem pokonuje bramkarza Starych Babic i doprowadza do remisu 1:1. Warto podkreślić, iż była to 500 bramka strzelona w historii naszego Klubu! Remis nie zadawalał jednak podopiecznych trenera Olszówki. Na 8 minut przed końcem meczu Ołtarzewianie strzelają bramkę na 2:1! Rosłonek wrzuca piłkę na 16 metr pola karnego, a tam o piłkę walczy Dziewicki, który rehabilituje się za zmarnowaną okazję w pierwszej połowie i strzela bramke dającą Ołtarzewianom prowadzenie! Wynik 2:1 utrzymał się do końca meczu i tym samym Ołtarzewianie zanotowywują 9 zwycięstwo w sezonie.