UKS Ołtarzew 3:2 Pogoń II Grodzisk Maz.
Niedziela
21.10.12r.
godzina: 14:00

W niedzielę 21 października w ramach 10 kolejki A-Klasy Ołtarzewianie podejmowali na własnym stadionie rezerwy Pogoni II Grodzisk Maz. W tabeli oba zespoły dzieli przepaść punktowa, lecz na boisku można było zaobserwować zacięty mecz, w którym było mnóstwo sytuacji do zdobycia bramek zarówno dla UKS-iaków jak i drużyny z Grodziska. Lepiej mecz rozpoczeli goście, którzy od samego początku nastewieni byli do gry z kontry, zaś Ołtarzewianie grali atakiem pozycyjnym. Już w 6 minucie meczu tracimy głupio bramkę, w zamieszaniu w polu karnym zawodnik Pogoni oddaje strzał i tym samym przegrywamy od 6 minuty meczu 0:1. UKS rzucił się do ataku, wyśmienitą okazję do zdobycia gola miał Łukasz Wysocki, który nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem gości. Chwilę później akcja prawą stroną Ołtarzewian, Rosłonek podaje do Wojtka Żmudy, ten wrzuca w pole karne, całą akcję zamyka Mariusz Walusiewicz, który zagrywa do nie pilnowanego w polu karnym Kamila Dziewickiego, lecz ten uderza za lekko i bramkarz gości broni strzał. W 44 minucie meczu doprowadzamy do wyrównania, rajd z lewej Wyscokiego, piłka po jego strzale trafia do Dziewickiego, który wykorzystuje sytuację i doprowadza do remisu w meczu. Zaraz po wznowieniu gry gracze Pogoni mają szansę na bramkę, lecz na całe szczęscie zawodnik rywali nie trafia do pustej bramki. Do przerwy remis 1:1. Od samego początku drugiej połowy UKS rzucił się do ataków, efektem tego było wyjście na prowadzenie w 51 minucie meczu, krótko rozegrany rzut rożny Wojtka Żmudy z Kamilem Dziewickim, Wojtek wrzuca w pole karne, a tam strzałem z woleja popisuje się Wiktor Kaczorkiewicz, który strzela swoją drugą bramkę w sezonie. Chwilę po zdobyciu drugiej bramki UKS-iacy zdobywają trzeciego gola, świetne podanie od Wysockiego dostaje Borowik, który podwyższa prowadzenie. Niestety minutę po strzelonej bramce, goście strzelają kontakową bramkę. Do końca meczu zostało 30 minut i w tym czasie obie drużyny mogły strzelić bramki, drużyna Pogoni nie miała nic do stracenia i za wszelką cenę chciała wyrównać, lecz dobrze w bramce spisywał się Skraiński. Mimo kilku dogodnych sytuacji Ołtarzewianom nie udało się podwyższyć prowadzenia. Ostatecznie mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem UKS-u 3:2.