Skład
PZU

Kolejne zwycięstwo Orlików!
Newsy

W dzisiejszy poranek trener Zbyszek Pawela wraz z drużyną przystąpił do rywalizacji  o kolejne trzy punkty z drużyną KS Zaborowianka. Pierwszą bramkę strzelili gospodarze ze stworzonej dogodnej sytuacji podbramkowej. W kolejnych minutach zaskoczyli nas goście szybką kontrą i remisem na 1:1. Po podyktowanym przez sędziego rzucie karnym UKS-owianie objęli prowadzenie 2:1 – rzut karny w wykonaniu Łukasza Witaka. Drużyna przyjezdna nie dała za wygraną i po raz kolejny doprowadziła do remisu. Naszym zawodnikom zabrakło koncentracji w kolejnych minutach i rywal spokojnie wykorzystał szansę podwyższając wynik na 3:2. Do remisu doprowadził nasz napastnik Sebastian Olędzki. Następne minuty meczu należały do młodych wilków z Mazowieckiej. Trzema rzutami wolnymi popisał się Jakub Olędzki dając nam wynik 6:3. W ostatniej kwarcie każda drużyna strzeliła jeszcze po jednym golu. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 7:4.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za dostarczone emocje i kolejną wygraną. Kolejne trzy punkty są nasze!