Mszczonowianka II Mszczonów 0:2 UKS Ołtarzew
Sobota
22.09.12r.
godzina: 16:00

W sobotę nasi piłkarze udali się na wyjazdowy mecz do Mszczonowa, gdzie zmierzyli się z rezerwami IV ligowej Mszczonowianki Mszczonów. Wiadomym było iż nie będzie to łatwy mecz i tak też było. Od samego początku meczu obie drużyny próbowały jak najdłużej posiadać piłkę i rozgrywać ją kilkoma podaniami. Z obu stron było dużo niedokładności i to spowodowało, że nie było dużo sytuacji pod jedną i drugą bramką. Pierwsza połowa po zaciętej walce zakończyła się wynikiem 0:0. W drugiej połowie obraz gry uległ zmianie. Ołtarzew pewniej rozgrywał piłkę i to nasi zawodnicy byli coraz bliżsi zdobycia bramki. W 56 minucie meczu padła pierwsza bramka dla naszej drużyny, grę z autu szybko wznawia Kamil Dziewicki, piłkę dostaje Łukasz Wysocki, który posyła świetną piłkę do Rafała Wajmana, który w sytuacji sam na sam strzela bramkę, która daje zasłużone prowadzenie dla UKS-u. Nasi zawodnicy mieli więcej okazji do zdobycia bramki, wykorzystali jeszcze tylko jedną z nich. Dobre rozegranie piłki lewą stroną boiska i świetny rajd Pawła Solki, który zagrywa wzdłuż bramki, a tam Wajman strzela swoją drugą bramkę w tym meczu. UKS Ołtarzew wygrywa w Mszczonowie i odnosi 4 zwycięstwo w tym sezonie, 4 mecz bez straty gola.

Już w środę 26 września Ołtarzewianie rozegrają mecz w ramach 6 kolejki A-Klasy. Rywalem naszej drużyny będzie drużyna zajmująca 10 miejsce w tabeli Guzovia Guzów. Mecz rozpocznie się o godzinie 16:30. Zapraszamy wszystkich kibiców na Mazowiecką 12/13!