Unihokej Dziewcząt
Skład
PZU
Nieudany turniej Seniorów w Teresinie...
Newsy  W niedzielę odbył się Turniej o Puchar Wójta Gminy Teresin w którym wystąpiła nasza Seniorska drużyna. Ołtarzewianie nie zaliczą tego turnieju do udanych, na 8 drużyn Ołtarzewski UKS uplasował się na 5 miejscu. Zespół odniósł jedną porażkę, która miała miejsce w meczu otwierającym turniej z Piastem Feliksów, mimo zdobycia prowadzenia 1:0 w 3 sekundzie meczu po golu Wojtka Żmudy nasz UKS przegrał to spotkanie 2:4 i sytuacja w turnieju zrobiła się nieciekawa już po pierwszym spotkaniu. W drugim meczu podopieczni trenera Jarosława Olszówki, aby myśleć o wyjściu z grupy i zagrania w meczu półfinałowym musieli pokonać drużynę KS Teresin I, niestety w tym spotkaniu padł remis 1:1, gola w tym spotkaniu zdobył nowy zawodnik UKS-u Rafał Wajman. Po tym co ten zawodnik pokazuje na treningach oraz w turnieju można stwierdzić, że będzie to bardzo ważny zawodnik drużyny Seniorskiej. W trzecim meczu grupowym Seniorzy zmierzyli się z Milanem Milanówek, który miał po dwóch spotkaniach 0 punktów na swoim koncie. Już po 5 minutach nasi zawodnicy przegrywali 0:3, zdobyta 1 bramka w tym meczu przez Wiktora Kaczorkiewicza oraz 2 trafienia Rafała Wajmana wystarczyły tylko do remisu 3:3. W fazie grupowej UKS zdobył 2 punkty, które dały mecz o 5 miejsce w turnieju z Mszczonowianką Mszczonów. Mecz ten również nie układał się po myśli naszej drużyny, która po pierwszych minutach przegrywała 0:2, lecz walka do końca i determinacja przyniosła Ołtarzewianom 4 gole, 3 bramki Wojtka Żmudy oraz 1 Wiktora Kaczorkiewicza i w rezultacie wynik 4:2 dla UKS-u dający naszym zawodnikom 5 miejsce w turnieju.