Unihokej Dziewcząt
Skład
PZU
Bardzo dobra postawa Młodzieży...
Newsy  W weekend rywalizowały dwa zespoły młodzieżowe naszego Klubu. Orliki U-11 podejmowały na własnym stadionie niepokonanego jak dotąd w tym sezonie Orkana Sochaczew. Młodziki U-13 w meczu wyjazdowym zmierzyli się z Rysiem Laski. Juniorzy U-16 natomiast pauzowali ponieważ z rozgrywek wycofała się Walka Kosów.

(0:5) -  Karol Milde

Bardzo dobra i mądra gra naszej Drużyny. Mecz, toczony w spokojnym tempie, przez cały czas był kontrolowany przez UKS. Po pierwszej połowie i bramce Karola Milde prowadziliśmy 1:0, na początku drugiej połowy Bartek Kukułowicz podwyższył wynik na 2:0, to kompletnie zatrzymało drużynę gospodarzy w konstruowaniu kolejnych akcji ofensywnych. My dołożyliśmy jeszcze 3 bramki, szczególnie ostania bramka, zdobyta przez Karola Milde, to pokaz wysokich umiejętności technicznych kapitana naszej drużyny.

(4:5) -  Sebastian Olędzki

Orkan jest współliderem grupy, w której występują nasi najmłodsi Piłkarze. Do tej pory wygrał wszystkie swoje mecze i był murowanym faworytem w spotkaniu z UKS. Tymczasem znakomita postawa naszej drużyny sprawiła, że po początkowych kilku minutach mecz był bardzo wyrównanym spotkaniem, a to, że przynajmniej jeden punkt nie stał się zdobyczą UKS możemy 'zawdzięczać' kilku krzywdzącym decyzjom sędziego tego spotkania. Tym niemniej Orliki UKS-u zasługują na wielkie brawa za ambitną postawę i nieustępliwą walkę do końca!

Dodane przez admin dnia 23.10.2011 23:160 Komentarzy ˇ 1097 Czytań - Drukuj