- A.Gąsławski
 - Walczak

Kartki: S.Żmuda

Opis meczu:
Po środowym zwycięstwie w Piastowie naszym Seniorom do pełni szczęścia i utrzymania się w A-klasie w meczu na własnym boisku wystarczał remis, lecz ambicja i chęć naprawienia błędów z całego sezonu nie pozwoliła Ołtarzewianom spocząć na laurach.
W porównaniu do pierwszego spotkania w pierwszym składzie nastąpiła tylko jedna zmiana, nieobecnego Skraińskiego na środku obrony zastąpił Rogala.
Już od pierwszego gwizdka sędziego nasi zawodnicy narzucili rywalom własny styl gry wymieniając między sobą sporą ilość krótkich podań to z jednej to z drugiej strony boiska. Goście próbowali długich piłek na napastników, lecz dobrze tego dnia spisywała się obrona UKS. Choć to Ołtarzewianie prowadzili grę i swoje okazje mieli Gwiazda, W.Żmuda i Olszak to najdogodniejszą sytuację na strzelenie gola w 33 minucie miał dopiero Rosłonek kiedy w sytuacji sam na sam próbował "przelobować" głową bramkarza rywali. Mimo znaczącej przewagi do przerwy nie udało się wyjść na prowadzenie.
Po przerwie UKS grał chyba jedną z najlepszych połów w tym sezonie. Dominacja Gospodarzy nie podlegała dyskusji a przy wysoko grającej obronie rywali i podmęczonych zawodnikach bramka dla naszej drużyny była już tylko kwestią czasu. Tak się zdarzyło w 54 minucie kiedy piłkę z bramki wybijał "Pączek", dopadł do niej Solka i ogrywając fantastycznym dryblingiem dwóch rywali wykłada piłkę Olszakowi który nie myli się w 100% sytuacji. Ten gol dodał naszym zawodnikom skrzydeł a ci nie rezygnowali z chęci strzelenia kolejnych bramek. Swoje okazje mieli "Łysy" i "Solek," ale druga bramka to świetna robota trzech zawodników, "Rosół" wypuszcza na skrzydle "Kaliego", ten zagrywa w pole karne, tam dopada do niej Dziewicki i mamy 2-0 dla UKS-u. W końcówce meczu nasi nie odpuszczali rywalom ani centymetra boiska, lecz trzeciego gola w tym meczu już nie udało się strzelić.
Wygraliśmy dwumecz ostatniej szansy, zostajemy w A-klasie !!!
Gratulujemy Zawodnikom, lecz każdy związany z klubem wie że nie udałoby się tego dokonać gdyby nie zaangażowanie Zarządu i wielka praca Trenera Olszówki którą włożył w tą ekipę podczas okresu przygotowawczego.

Dodane przez admin dnia 10.07.2011 13:310 Komentarzy ˇ 1191 Czytań - Drukuj